Spoštovani učenci, starši in skrbniki,

obveščamo vas, da je 2.9.2019 prvi šolski dan. S poukom bomo pričeli ob 8.20. Učenci predmetne stopnje boste imeli prvi dve uri pouk z razredniki, nato pa naslednji uri (do 11.50) po urniku, ki bo dostopen na šolski spletni strani od 30.8. dalje. Učenci razredne stopnje boste imeli pouk po urniku največ 5 šolskih ur oz. spoznavni dan z razredničarkami od 8.20 dalje. Razpored matičnih učilnic je objavljen na oglasni deski ob vhodu v šolo. Učence prvih razredov starši pripeljete v šolsko avlo ob 12. uri. Po kratkem sprejemu boste imeli uvodni roditeljski sestanek.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta potekala po običajnem urniku. Kosilo bo pripravljeno le za učence razredne stopnje, malica pa za vse. Prevoz bo organiziran za k prvi šolski uri (7.45, 7.50, 8.00) ter ob 12.00 in (po potrebi) ob 13.00.

Želim vam uspešen začetek novega šolskega leta.

Andrej Krumpak, pomočnik ravnatelja