V torek, 8.10.2019, bo imela predmetna stopnja planinski športni dan. 6. in 7. razred bosta osvojila Lubnik (1025 m), 8. in 9. pa Veliko planino (1666 m).

6. in 7. razredi se dobimo za šolo na parkirišču ob 8.25 uri, kjer prevzamemo malico in se z avtobusom ob 8.30 uri odpeljemo proti Škofji Loki, kjer se začne naš vzpon. Predviden čas hoje navzgor je 2 uri. Prihod nazaj bo okoli 15.00 ure.

8. in 9. razredi se dobimo za šolo na parkirišču ob 8.15 uri, kjer prevzamemo malico in se z avtobusom ob 8.20 uri odpeljemo proti Kranjskemu Raku, kjer se začne naš vzpon. Predviden čas hoje navzgor je 2 uri. Prihod nazaj bo okoli 15.00 ure.

Obvezna je pohodniška obutev, torej pohodniški čevlji ali športni copati. Če bosta učitelja športa ocenila, da učenčeva obutev ni primerna za planinski športni dan, učenec ostane v šoli pri pouku. Potrebno se je obleči tudi vremenu in aktivnosti primerno, torej športno, v več plasteh. S seboj imejte tudi malico, pijačo in morda kakšno energijsko ploščico. Sladkarije in nezdravi prigrizki so prepovedani! S seboj imate lahko do 10 eurov za kakšno pijačo ali hrano, saj je na vrhu koča.

Kosila ta dan ni!

Zalog, 4.10.2019