Danes se je na igriščih športnega centra Ludus v Črnučah odvijal zaključni turnir ljubljanskih osnovnih šol za mlajše dečke v floorballu (hokej v dvorani). Naša ekipa je nastopala v enaki postavi kot v predtekmovanju: Timon Burjak, Blaž Klemenčič, Jakob Končina, Svit Ravnik, Jurij Starašinič in Patrik Zupančič. V četrtfinalu je naša šola ugnala British International School s 3:1, v polfinalu smo premagali OŠ Toneta Čufarja s 4:2, v finalu pa popolnoma nadigrali OŠ Hinka Smrekarja s 6:1 in s tem rezultatom postali LJUBLJANSKI PRVAKI! Poleg tega naj omenim še to, da je bil naš igralec Jakob Končina najboljši strelec turnirja, vendar brez dobrih podaj soigralcev tega ne bi zmogel doseči sam. Zelo pohvalno je tudi dejstvo, da smo bili med vsemi udeleženci najmlajša ekipa, kar pomeni, da se bomo trudili, da s takimi uspehi tudi nadaljujemo. Fantje: velik poklon in trdo delo še naprej! Bravooo!