Spoštovani starši in skrbniki,

prvi teden pouka na daljavo je za nami. Zbral sem vse odzive strokovnih delavcev, kar nekaj odzivov učencev in tudi veliko vaših. Prav vsi so pozitivni. Po nekaj pričakovanih težavah v prvih dveh dneh, smo se sistema privadili. Preudarno smo izbrali način komunikacije, ki ni povzročal prav nobenih težav in to je bila izjemna prednost pred številnimi drugimi šolami. Na enak način bo delo potekalo tudi v naslednjem tednu, le s to razliko, da bo večji poudarek na usvajanju novih učnih vsebin. To terja od strokovnih delavcev veliko priprave, od učencev najvišjo možno mero samodiscipline in samoorganizacije dela, od vas staršev pa nekoliko več nadzora in spodbude.

Na šoli verjamemo, da bomo pri takšnem načinu dela uspešni. Hvaležni vam bomo za vsako povratno informacijo, ki jo lahko posredujete meni (andrej.krumpak@oszalog.si) ali pa razrednikom in posameznim učiteljem. Predvsem pa bodite na vezi z razredniki preko elektronske pošte vsaj dvakrat tedensko, še bolje pa vsak dan. Starejše otroke spodbujajte, da učiteljem sproti pošiljajo povratne informacije.

In ne pozabimo – največja odgovornost pri takšnem načinu dela je na učencu, na prvem mestu pa je zdravje!

Želim vam miren vikend, obilo zdravja in ostanite doma!

Andrej Krumpak, ravnatelj