V sredo, 12 .6. 2019 so naši devetošolci pripravili izjemno valeto v šolski telovadnici. Izkazali so se s številnimi talenti in nas pustili skoraj brez besed. Prihodu na plesišče v spremstvu razredničark ga. Nine Ivanetič in ga Saše Škruba, so sledili prvi plesni koraki, ki so jih osvojili pod mentorstvom ga. Barbare Dolinšek.  Prireditev sta spretno povezovali učenci Jasmina Skenderović in Kristina Cvijanović, za koordinacijo celotne prireditve pa je skrbela Laura Drnovšek Škrbec. Učenci so se predstavili z zabavnimi točkami in kratkima filmoma. Slavnostno so prejeli številna priznanja..

Dragi učenci, želimo vam uspešno nadaljnjo pot in ne sanjajte svojega življenja, pač pa živite svoje sanje.

Vaši učitelji.