Naši devetošolci so v sredo, 12.6.2019, pripravili izjemno valeto, na katero so lahko zares ponosni. Pričeli so jo s slavnostnim prihodom na plesišče v spremstvu razredničark ga. Nine Ivanetič in ga. Saše Škruba.  Po prvem plesu sta besedo prevzeli učenki Jasmina Skenderović in Kristina Cvijanović, ki sta uglajeno povezovali celotno prireditev, za katero so učenci v celoti poskrbeli sami. Vse njihove aktivnosti je uspešno koordinirala Laura Drnovšek Škrbec.. Oba oddelka sta se lepo predstavila, tudi s kratkima filmoma. Pokazali so različne plese in se s tem oddolžili ga. Barbari Dolinšek, ki je z njimi pridno vadila. Na valeti smo podelili veliko priznanj in nagrad. Gostje smo bili nemalo presenečeni nad številnimi talenti naših učencev.

Dragi devetošolci, želimo vam uspešno pot v prihodnost.  Ne sanjajte svojega življenja, pač pa živite svoje sanje.

Vaši učitelji.