Spoštovani starši!
Branje je vrednota, zato se na OŠ Zalog trudimo, da bi bilo učencem branje v veselje, da bi razumeli, kaj berejo … Na Vas se obračamo, da bi nam pri tem pomagali, saj bomo skupaj dosegli boljše rezultate.
Je kaj lepšega, kot se zvečer stisniti in prebrati otroku pravljico? Če to naredimo trikrat na teden, se jih čez leto nabere 156! To pa ni malo. Tudi starejšim otrokom bo to všeč.
Naloga za Vas. Do začetka maja imate čas, da preberete 3 knjige (lahko so romani, strokovna literatura, karkoli …) in mi kratko vsebino oz. kar ste si najbolj zapomnili, pošljite na e-mail: petra.kontarcek-rabuza@oszalog.si
Tekmujte z otrokom, kdo bo prej osvojil bralno značko! 😉
Vam branje v slovenščini povzroča težave? Ni problema. Berite z otrokom krajše zgodbe in se potem o prebranem pogovorite. Tako se bosta učila OBA.
Da pa ne bo vse samo na Vas, dragi starši, se bomo projektu priključili tudi mi, zaposleni.
Čakam …

Lep začetek šolskega leta.
Petra Kontarček Rabuza
(učiteljica slovenščine)

P.S. Tudi vi boste dobili priznanje za opravljeno Bralno značko.