Spoštovani!

Obveščamo vas, da bodo v skladu s šolskim koledarjem informativni dnevi potekali v:

• petek, 11. februarja 2022, ob 9. in 15. uri,
  • soboto, 12. februarja 2021, ob 9. uri.

Srednje šole in dijaški domovi bodo svoje predstavitve izvedle na virtualni način oziroma s spletno predstavitvijo. Vsem učencem, ki se bodo udeležili informativnih dni svetujemo, da si pogledajo spletne strani srednjih šol, v katere se želijo vpisati oziroma jih zanimajo, kjer bodo našli podrobnejše informacije v zvezi z izvedbo informativnega dneva. Na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljen seznam vseh srednjih šol s povezavami do njihovih spletnih strani, kjer bodo informativni dnevi potekali. Svetujemo, da preverite, če je na dogodek potrebna predhodna prijava.

Želimo vam, da na informativnih dnevih izveste čim več informacij, ki vam bodo v pomoč pri kariernem odločanju.

Tina Uršič,
svetovalna služba