Včeraj se je na stadionu Žak odvijala prva polovica ljubljanskega šolskega tekmovanja v atletiki. Našo šolo je zastopalo kar 45 učencev in učenk. Med njimi so izstopali: Kristjan Župan z osvojeno zlato medaljo med mlajšimi dečki v skoku v daljino, Tim Brelih z zmago v teku na 600 metrov prav tako v kategoriji mlajši dečki, bero kolajn pa je dopolnila še Maja Babić, ki je pri starejših deklicah v metu krogle stopila na najnižjo stopničko. Iskrene čestitke! Osvojili smo še kar nekaj vrhunskih uvrstitev do 6. mesta, predvsem pa ne smemo pozabiti tudi ostalih nastopajočih, ki so se borili do konca svojih moči v zahtevnih deževnih in mrzlih razmerah. Ponosni smo na vas! Zdaj pa držimo pesti, da se je kdo od “naših” s svojim dobrim rezultatom uvrstil še stopničko višje in sicer na državno prvenstvo.