Naši drugošolci sprašujejo: “A veste, da imamo naslednji četrtek obletnico šole?” In vabijo: “Pridite se družit z nami!

Tudi ob slabem vremenu.. Vabljeni! ☺️

Challe Salle vabi: “Čao, legende! Se vid’mo v četrtek ob 8-ih zvečer, da naredimo “good vajb”.🙂”

Challe Salle vabi: "Čao, legende! Se vid'mo v četrtek ob 8-ih zvečer, da naredimo "good vajb".🙂"

Prepustite se nostalgiji in spominom.
Vabimo vas, da z nami podelite kakšno anekdoto iz vaših šolskih dni 🙂

Žetončki za prostovoljne prispevke so že na voljo danes (torek, 21.5.) in jutri (sreda, 22.5.) od 14.ure dalje v učilnici 3.b razreda (OPB 6).

V nastajanju..

#DJ #zabava

Naš šolski band pravi: “Brez rocka ni zabave!” In mi se strinjamo! 😃

Učenci dramskega krožka vam bodo predstavili antičnega junaka Odiseja in njegovo izzivov polno pot domov na rodno Itako.
Vabljeni vsi, ki vas zanimajo vznemirljive pustolovščine in svet grške mitologije.

Priprave na fotografiranje. Ustvarili bomo čudovite spomine. 🙂Priprave na fotografiranje.. Ustvarili bomo čudovite spomine. ☺️

Ljubezen na OŠ Zalog ima svojo valuto. In s prostovoljnimi prispevki pomagamo šolskemu skladu. V nastajanju so žetončki, s katerimi se boste lahko razvajali z različnimi dobrotami in drobnimi spominki. Mi že komaj čakamo! Kaj pa vi? ☺️

Mi že komaj čakamo! Kaj pa vi? ☺️