Zavod VOZIM vas skupaj s priznanimi strokovnjaki iz NIJZ na področju alkoholne problematike in drog ter psihoterapevtko, strokovnjakinjo na področju psihosocialnih veščin, vabi na

brezplačno spletno delavnico za starše POGOVORITI SE MORAMO O ALKOHOLU IN KONOPLJI.

Delavnica bo jutri, 25. 10. 2022, ob 17. uri na Zoomu.

Namenjena je staršem in vsem drugim, ki v vaši občini delajo z mladimi in jih zanima, kako alkohol in druge psihoaktivne substance vplivajo na razvoj mladostnikov, predvsem pa, kako se z mladostniki sploh pogovorimo o tej problematiki in kako se odzvati, če se naš mladostnik (otrok) vrne z zabave pod vplivom alkohola.

Ste se kdaj vprašali:
Kako se z mladostnikom pogovorim o problematiki rabe alkohola in konoplje?
Kako z mladostnikom navežem stik in vzpostavim komunikacijo?
Kako naj se odzovem, ko se otrok vrne z zabave pod vplivom alkohola in/ali drugih substanc?
Kako alkohol in konoplja vplivata na razvoj mladostnika?

Odgovore, izkušnje in praktične nasvete bodo z vami delili:

Andreja Drev, predstavnica Nacionalnega inštituta za javno zdravje
Luka Plavčak, ambasador Zavoda VOZIM
Sanja Kranjc, mag. zakonskih in družinskih študij

Prijavite se TUKAJ, ali pa v brskalnik kopirajte povezavo: https://forms.gle/k3efBYsEhpccdw996

Prijave zbirajo samo še danes, 24. 10. 2022.